Informacje o obiekcie

 

Ośrodek Wypoczynkowy "Hotel KORONA" to obiekt położony w pięknym górskim terenie Kotliny Kłodzkiej na przełęczy Zieleniec-Spalona nieopodal dużego kompleksu leśnego Gór Bystrzyckich i Orlickich na wysokości 700m.n.p.m.. Kompleks usytuowany jest na granicy Polsko-Czeskiej, posiada 49 miejsc noclegowych w apartamentach dwupokojowych i pokojach z łazienkami. Obiekt zbudowano jako nowoczesny i ekologiczny niezanieczyszczający środowiska naturalnego.

Wszystkie pokoje w obiekcie wyposażone są w pełny węzeł sanitarny oraz telefony, a apartamenty dodatkowo w mini barki. Oferujemy państwu wyżywienie restauracyjne lub firmowe całodzienne. Ponadto oferujemy organizację bankietów, imprez okolicznościowych, ognisk z oprawą muzyczną, w porze zimowej kuligów itp.

 

Do dyspozycji gości obiektu są dwie sale restauracyjne na 60 osób, kawiarnia, duża sala bilardowa, siłownia, sauna, sala konferencyjna na 50 osób oraz mała sala konferencyjna na 20 osób. Dla gości preferujących czynny wypoczynek wypożyczamy rowery górskie. Obiekt posiada całodobowo monitorowany parking.

 

Ilość pokoi w obiekcie:
  • 1-osobowe 3 pokoje,
  • 2-osobowe 10 pokoi,
  • 3-osobowe 3 pokoje,
  • 4-osobowe 1 pokój,
  • apartamenty-siedem 2, 3 i 4 osobowe.

 

 

Pozycjonowanie, Google Maps